Max Biuro – Biuro oprogramowań WAPRO ERP

Oferta

Max Biuro to firma specjalizująca się w oprogramowaniu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie marki WAPRO ERP wykorzystuje się je  w każdej branży.

Oferujemy Państwu sprzedaż nowych licencji, aktualizacji oraz dodatkowych stanowisk Asseco WAPRO , serwis, szkolenia i wdrożenia programów

WF-Fakturka WF-Mag, WF-Mag Mobile 2, WF-Kaper, WF-Fakir, WF-Best, WF-Gang.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę oprogramowania dla Firm

Oferta obejmuje trzy zasadnicze elementy:

- wybór programu do obsługi Firmy

Sprzedaż i Wdrożenie systemów w Firmie z uwzględnienim specyfiki prowadzonej działalności, oraz potrzeb ilościowych i jakościowych.

- wdrożenie oprogramowania

Profesjonalne szkolenia przygotowujące pracowników i kadrę zarządzającą do pracy.

- serwis  zakupionych programów

 

Ekosystem rozwiązań WAPRO ERP

WAPRO ERP to nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – stanowią systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

Wybierając oprogramowanie WAPRO ERP każdy Klient może dołączyć do grona przedsiębiorców, które w zarządzaniu wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne. Może zacząć nową przygodę z biznesem, sprawić by jego firma stała się nowoczesna, mobilna i aktywna w internecie

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży,finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Zanim kupisz oprogramowanie WAPRO ERP, zapoznaj się z produktami (zakładka_Programy_Cennik ) oraz zadzwoń 500 195 592 pomożemy Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie  dopasowane do Twoich potrzeb, oraz udzielimy indywidualnego rabatu.

Zobacz  bezpłatną prezentację

Zakładka_Programy_WEBINARIUM

Wszystkich zainteresowanych możliwościami oferowanego oprogramowania zapraszamy na bezpłatną konsultację telefoniczną, na której odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty marki Asseco WAPRO ERP.

Jak umówić się na prezentację?

Wystarczy zadzwonić pod nr. 500195592 

Aktualny cennik oprogramowania, rodzaje i wersie, dostępny jest na naszej stronie  w zakładce programy_cennik.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.